بهترین مرکز هایفو صورت در مشهد+عکس100%تضمینی

بهترین مرکز هایفو صورت در مشهد-هایفو تراپی بهترین روش فیس لیفت

هایفو صورت در مشهد100%تضمینی +عکس های قبل و بعد

هایفوتراپی صورت که با آن هایفو صورت نیز گفته می شود یکی از جدیدترین و موثرترین روش ها برای جوان سازی پوست به شمار می آید.
هایفو صورت در مشهد می تواند به عنوان یکی از بهترین جایگزین ها برای عمل جراحی لیفت صورت نامیده شود.
این عمل غیرتهاجمی و بدون درد بود و با استفاده از امواج مافوق صوت متمرکز شدهHigh-intensity focused ultrasound [HIFU] باعث افزایش تولید کلاژن در سطح پوست شده که باعث جوان سازی پوست صورت و همچنین سفت شدن آن می‌شود.

هایفوتراپی صورت در سال 2008 توسط سازمان غذا و داروی آمریکا FDA برای لیفت صورت مورد تایید قرار گرفته است.
تاییدیه نهایی سازمان غذا و داروی آمریکا برای هایفوتراپی صورت در سال ۲۰۱۴ برای جوان سازی پوست صورت و همچنین از بین بردن چین و چروک ها داده شده است.
تحقیقاتی که در زمینه تاثیر هایفوتراپی بر روی جوانسازی پوست صورت و فیس لیفت انجام شده است این حقیقت را برملا کرده است که تقریباً در تمامی موارد افراد می‌توانند تاثیر هایفوتراپی بر روی جوان سازی پوست صورت و افزایش تولید کلاژن را بعد از ۳۰ تا ۴۵ روز مشاهده کنند.
استفاده از دستگاه هایفو صورت در مشهد به عنوان یکی از روش های لیفت صورت در مشهد می تواند به بهترین جایگزین برای انجام عمل جراحی لیفت صورت به شمار بیاید.

هایفو صورت در مشهد چگونه باعث جوان سازی پوست می شود؟

هایفوتراپی با استفاده از امواج مافوق زیرین پوست را هدف قرار می دهد. این امواج باعث می‌شوند که بافت زیر پوست به سرعت داغ شود.
زمانی که این سلول‌ها در ناحیه های هدف به دمای خاصی برسند این کار باعث آسیب سلولی می شود با اینکه این عمل در ابتدا شاید مخرب به نظر بیاید اما هایفوتراپی در واقع باعث می شود که سلول ها کلاژن بیشتری تولید کند که باعث جوان سازی و جوان ماندن پوست می‌شود.

افزایش میزان کلاژن پوست باعث سفت و محکم تر شدن پوست شده و مقدار چین و چروک را کاهش می‌دهد.از آن جایی که امواج مافوق صوت بر روی بافت خاصی از بدن که در زیر پوست قرار دارند متمرکز می شود، به همین دلیل هیچ‌گونه آسیبی به لایه‌های بالایی پوست و بافت های مشابه نمی‌رسد.

هایفوتراپی صورت برای تمامی افراد در هر سنی می تواند موثر باشد ولی این روش بهترین نتایج را بر روی افراد که سن بالاتر از ۳۰ سال دارند و پوست صورت آنها افتادگی دارد بهترین نتایج را خواهد داشت.

بنابر نظر متخصص زیبایی حاضر در کلینیک برای افرادی که چین و چروک زیاد و پوست افتادگی پوست آنها زیاد است باید چند جلسه هایفو صورت در مشهد انجام گیرد تا به بهترین نتایج در جوان سازی پوست برسند.

مزایای هایفوتراپی صورت در مشهد چیست؟

براساس تحقیقات جامعه جراحان پلاستیک آمریکا استفاده از هایفو برای لیفت صورت و تمامی روش های موثر دیگر برای فیس لیفت در طول سالیان گذشته افزایش زیادی داشته است. بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ تعداد عمل های موضعی لیفت صورت( استفاده از بوتاکس، فیلر ها، لیفت صورت با نخ ،هایفو صورت در مشهد) افزایش ۶۵ درصدی داشته است.

مزایای استفاده از هایفو صورت در مشهد عبارتند از

  • کاهش چین و چروک های صورت
  • سفت کردن افتادگی های پوست در ناحیه گردن
  • بالا کشیدن و لیفت کردن گونه ها ابروها و پلک ها
  • بهتر کردن خطوط لبخند و فک
  • سفت کردن افتادگی های پوست صورت
  • نرم کردن پوست

در تحقیقی که در سال ۲۰۱۷ انجام شده است مشخص شده که هایفوتراپی صورت کشش پوست (الاستیسیته) صورت در ناحیه های پیشانی،گونه،زیر و روی پلک ها و در نقاط دیگر بدن که دچار افتادگی و کاهش تولید کلاژن شده اند مانند شکم و ران ها را به شدت بعد از ۱۲ هفته به شدت افزایش می دهد.

هزینه هایفو صورت در مشهد

هزینه هایفو صورت در مشهد در سال ۱۴۰۱ بنابر نظر متخصص زیبایی حاضر در کلینیک و تعداد اطلاعات لازم کار با دستگاه هایفوتراپی صورت متغیر است اما به صورت کلی جوان سازی صورت با هایفو در مشهد چیزی در حدود ۳ میلیون تومان هزینه در بر خواهد داشت.
شما میتوانید با حضور در پیج اینستاگرام مشهد از تخفیف های مناسبتی استفاده از دستگاه هایفوتراپی صورت با خبر شوید همچنین شما می توانید با تماس با شماره 09150068009 از خدمت مشاوره رایگان زیبایی کلینیک ما استفاده بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *