لیپوماتیک در مشهد 100% تضمینی

لیپوماتیک در مشهد + عکس های قبل و بعد

بهترین مرکز لیپوماتیک در مشهد کجاست؟ قیمت لیپوماتیک در مشهد در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟در عمل جراحی لیپوماتیک دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد؟ با عمل لیپوماتیک چقدر می توانم وزنم را کاهش بدهم؟ بهترین جایگزین برای لیپوماتیک اقساطی در مشهد چیست؟
شما پاسخ تمامی این سوالات را می توانید در مقاله زیر به عنوان راهنمای جامع عمل لیپوماتیک در مشهد به شمار می آید، مشاهده کنید.
با توجه به افزایش روز افزون اضافه وزن و چاقی که بیشتر از ۴۰ درصد مردم جهان و ایران به این معضل دچار هستند، استفاده از روش‌های جراحی برای لاغری(مانند لیپوماتیک یا لیپوساکشن و یا ابدومینوپلاستی) و همچنین روش های لاغری موضعی در مشهد(کرایولیپولیز و ترواسکالپ و لاغری با لیزردرمانی) به شدت محبوب شده‌اند.
مرکز تخصصی لاغری رز سفید مشهد با بهره مندی از جدیدترین دستگاه های لاغری مانند دستگاه کرایولیپولیز ، مشاوره رایگان توسط برترین متخصصین لاغری در شهر مشهد و همچنین ویزیت رایگان توسط متخصص تغذیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در شهر مشهد می باشد.
برای استفاده از مشاوره رایگان لاغری در مشهد و همچنین ویزیت رایگان در مرکز لاغری ما شما می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و یا در پیج اینستاگرام ما باما تعامل داشته باشید.
همچنین با فالو داشتن پیج اینستاگرام ما شما می توانید از تخفیف های مناسبتی برای استفاده از دستگاه کرایولیپولیز اطلاع داشته باشید.

در عمل لیپوماتیک در مشهد چه اتفاقی می افتد؟

برای اینکه متوجه شویم که چگونه عمل لیپوماتیک در مشهد وزن را کاهش می دهد،باید ابتدا بدانیم که در عمل لیپوماتیک (لیپوساکشن) چه اتفاقی می افتد.

در ابتدا پزشک جراح با بررسی سابقه پزشکی بیمار و همچنین توصیه های مربوط به بی حسی مشورت های قبل از عمل جراحی لیپوماتیک را به بیمار می دهد. بیمار در عمل جراحی لیپوماتیک با بسته به میزان چربی که می‌خواهد از بین ببرد می‌تواند تحت بی حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی قرار بگیرد. بعد از بیهوشی بیمار جراح متخصص برش هایی را در محل هایی که میخواهند چربی آنها نابود شوند ایجاد می کند و سپس از طریق این برش ها ابزار نازک و بلندی را وارد بدن کرده و با استفاده از آن شروع به آزاد سازی چربی ها از سطح زیر پوست می کند. سپس با استفاده از دستگاه مکنده،جراح شروع به تخلیه چربی یا آزاد شده و همچنین خونابه های ایجاد شده در سطح زیر پوست می کند. معمولاً این برش ها میلی متری هستند و متخصص لیپوماتیک در مشهد بعد از اتمام خارج کردن چربی ها شروع به بخیه زدن به این برش ها می کند. همچنین اگر در محل خشک کردن چربی ها پوست اضافه هم وجود داشته باشد می توان این پست ها را برش زد. به این عمل ابدومینوپلاستی گفته می‌شود که در آن پوست های اضافه شکم نیز بعد از انجام عمل لیپوماتیک از بین می رود. به دلیل از دست دادن مایعات زیاد در این عمل و همچنین بر هم خوردن تعادل مایعات بدن، شاید نیاز باشد که بعد از انجام عمل جراحی زیبایی در مشهد یک شب را در بیمارستان برای چکاپ بیشتر بستری بمانید لیپوماتیک در مشهد به دلیل داشتن عوارض و خطرات زیاد و همچنین دوران ریکاوری طولانی نیازمند توجه و مراقبت زیاد و همچنین عمل کردن به توصیه های پزشک متخصص لیپوساکشن در مشهد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.