لیزر موهای زائد در تبریز 100% تضمینی 10 مهر 1401

لیزر موهای زائد در تبریز

لیزر موهای زائد در تبریز 100% تضمینی

اگر شما با مشکل رشد موهای زائد مواجه هستید و همچنین از استفاده از تیغ ، وکس و ابزارهای دیگر خسته شده اید لیزر موهای زائد در تبریز می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

لیزر موهای زائد یک روش دائمی بدون درد با هزینه ای بسیار کم است که برای کل بدن در بین ۵ تا ۷ جلسه می توان تمامی موهای زائد کل بدن را با آن از بین برد.

این روش بدون هرگونه داشتن درد و عوارض و همچنین زمان مراقبت است و در کلینیک زیبایی ولیعصر تبریز با استفاده از جدیدترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کندلا تبریز همچنین با حضور برترین متخصصین  زیبایی و همچنین  تکنسین های انواع لیزر در شهر تبریز انجام می شود.
مرکز تخصصی زیبای ولیعصر تبریز با داشتن سالها تجربه در زمینه انواع جراحی های زیبایی مانند لیپوماتیک در تبریز  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان همشهری می باشد.

شما می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان مرکز لیزر در تبریز با شماره های زیر تماس بگیرید و همچنین  می توانید آدرس و پیج اینستای مرکز تخصصی زیبایی ولیعصر تبریز را در پایین صفحه مشاهده بفرمایید.

چرا لیزر برای موهای زائد؟

سرعت :  با استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا در تبریز شما می‌توانید تعداد زیادی از موهای زائد را در هر جلسه کار با دستگاه از بین ببرید و بین ۴ تا ۶ جلسه کار با دستگاه تمامی موهای زائد بدن خود را نابود کنید.
امنیت:  با توجه به این که این روش از سال ۱۹۹۰ تاییدیه سلامتی خود را از سازمان غذا و داروی آمریکا FDA گرفته است و همچنین کیفیت بالای دستگاه لیزر موهای بدن در تبریز این روش تبدیل به ایمن ترین و شایع ترین روش برای از بین بردن موهای زائد شده است.
دقت : با استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد شما می‌توانید در تمامی نقاط بدن است دقت و کیفیت بالای دستگاه های لیزر موجوددر تخصصی زیبایی ولیعصر تبریز استفاده کنید.

آیا لیزر موهای زائد در تبریز واقعاً دائمی است؟

به صورت خلاصه نه لیزر موهای زائد در تبریز با سوزاندن فولیکول های مو باعث جلوگیری از رشد موهای زائد می شود. لیزر مو را در حالتی قرار می دهد که برای رشد مو نیاز به زمان بسیاری است به این دلیل که فولیکول های مو آسیب دیده اند و نیاز به بازسازی آنها وجود دارد.

زمان رشد دوباره موها بعد از انجام لیزر فول بادی در تبریز بسیار بیشتر از زمانی است که موها بعد از تیغ زدن و یا وکس کردن رشد می کنند.
با این وجود که روش لیزر کردن موها معمولاً به عنوان روش دائمی به شمار می آید اما لیزر کردن موهای بدن معمولا تنها تعداد موهای زائد را کاهش خواهد داد و به این دلیل که فولیکولهای از دوباره رشد خواهند کرد این روش دائمی به شمار نمی آید.
در تحقیقاتی که جامعه جراحان زیبایی آمریکا انجام داده اند لیزر کردن موهای زائد در تبریز برای افرادی بهترین نتایج را به همراه خواهد داشت که دارای پوستی روشن و موهای تیره هستند.
همچنین برای گرفتن بهترین نتایج از دستگاه لیزر شما حتماً این عمل را باید در کلینیکی معتبر و با تکنسین های مجرب و همچنین تحت نظر متخصص زیبایی انجام دهید.

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

مرکز لیزر خوب در تبریز
مرکز لیزر خوب در تبریز

یه دونه ریشه موها موهای زائد را با استفاده از نور متمرکز شده از بین می رود لیزر موهای زائد در تبریز  موثرترین روش برای از بین بردن این نوع موها در طولانی مدت است و از آن می توان به عنوان یکی از روشهای دائمی برای از بین بردن موهای زائد نام برد.

از بین بردن موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا نور متمرکز شده یا همان لیزر به عنوان برای تابیدن بر روی فولیکول های مو و با آسیب رساندن به آنها استفاده می کند.
فولیکول های مو که مسئول تولید کردن موهای بدن هستند دقیقاً در زیر پوست قرار گرفته اند و در نتیجه وقتی که توسط لیزر به آنها آسیب وارد می شود، تولید و رشد مو متوقف می شود.
تفاوتی که روش لیزر موهای زائد در تبریز با تیغ و وکس و یا روش های دیگر از بین بردن موهای زائد بدن دارد این است که تمامی این روش که در بالا به آنها اشاره شد مو را در بالای سطح پوست از بین می برد و در نتیجه فولیکول های مو را هدف قرار نمی دهند، در نتیجه این روش ها نسبت به لیزر کردن عمر کمتری دارند‌
ما در کلینیک تخصصی زیبایی ولیعصر تبریز با در اختیار داشتن برترین تکنولوژی ها و همچنین بهترین دستگاه های لیزر و با حضور متخصص زیبایی و تکنسین ها رابطه داشتن سالها تجربه در زمینه تمامی عمل های زیبایی به شما لیزر فول بادی در تبریز را پیشنهاد برای گرفتن اطلاعات بیشتر مشاوره رایگان میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

لیزر فول بادی در تبریز برای چه کسانی مناسب است؟

لیزر و تکنیک روش نور متمرکز برای تمام نقاط بدن قابل استفاده است. این روش برای افرادی بهتر است که دارای موهای تیره و پوستی روشن هستند. لیزر موهای زائد در تبریز برای موهای روشن و یا بلوند تاثیر زیادی نخواهد گذاشت.

لیزر موهای زائد در تبریز و به طور کلی دستگاه های لیزر از نور متمرکز شده برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می کنند.در موهای تیره ،فولیکول‌های مو نیز به رنگ تیره است و به همین دلیل چون رنگ های تیره نور را به خوبی جذب می کنند امواج لیزر می توانند به سرعت بر روی فولیکول های مو تاثیر گذاشته و آنها را از بین ببرند، اما در موهای روشن به دلیل اثر نکردن لیزر بر روی فولیکول های مو معمولاً دستگاه های لیزر بر روی موهای روشن خوب جواب نمی دهند.
افرادی که موهای روشن و یا بلوند دارند و می‌خواهند از دستگاههای لیزر برای از بین بردن آن استفاده کنند، باید از لیزر های مخصوصی که برای این کار درست شده اند استفاده کنند.

لیزر موهای زائد در تبریز چقدر دوام خواهد داشت؟

برای لیزر فول بادی در تبریز بین ۶ تا ۱۲ جلسه کار با دستگاه لیزر نیاز است و بعد از آن شما می توانید شاهد از بین رفتن دائمی موهای زائد خود باشید.

البته تعداد جلسات لازم برای لیزر در تبریز معمولا با نظر متخصص زیبایی و به صورت جلسه به جلسه و با انجام بررسی های لازم تعیین می شود.

مرکز لیزر خوب در تبریز در مرکز تخصصی زیبایی ولیعصر تبريز
مرکز لیزر خوب در تبریز در مرکز تخصصی زیبایی ولیعصر تبريز

♥اطلاعاتی که قبل از انجام لیزر موهای زائد در تبریز باید با مشاوران تکنسین های کلینیک زیبایی ولیعصر تبریز در میان بگذارید

حتماً قبل از انجام جلسه اول کار با دستگاه لیزر اگر شما یکی از بیماری ها و شرایط زیر را دارید باید با مشاوران مرکز زیبایی مشورت کرده و از انجام لیزر خودداری کنید.

  • زخم شدن سریع پوست
  • برنزه کردن پوست در دو هفته قبل از انجام جلسه کار با دستگاه لیزر
  • داشتن زخم های کلوئید
  • مشکل خشکی پوست
  • مصرف کردن داروی ایزو ترنتون (دارویی است که در درمان آکنه به کار میرود)

اگر شما لیزر موهای زائد در تبریز استفاده کردید دنبال کردن توصیه‌های متخصص زیبایی بعد از انجام دستگاه انجام کار با دستگاه لیزر بسیار ضروری است این امر باعث کاهش عوارض احتمالی است این توصیه ها می تواند شامل

  • ♦از برنزه کردن پوست خود چه با خورشید و یا حتی دستگاه‌های سولاریوم به مدت حداقل یک هفته بپرهیزید.
  • ♦از پوست خود با استفاده از ضدآفتاب ها محافظت کنید حتماً قبل از بیرون رفتن و در معرض آفتاب قرار گرفتن از ضدآفتاب استفاده کنید.

بهترین نوع ضدآفتاب  برای محافظت از پوست هایی که به تازگی لیزر شده اند شامل اس پی اف ۳۰ درصد(SPF30+) و مقاوم به آب می باشند.

پرسش های متداول

  • قیمت لیزر موهای زائد در تبریز در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه لیزر در تبریز با کلینیک تخصصی زیبایی ولیعصر تبریز تماس حاصل بفرمایید. 09140033442

  • آیا لیزر موهای زائد در تبریز عوارض دارد؟

لیزر موهای زائد در تبریز هیچ گونه خطرهای جدی و عوارضی ندارد.

  • چه کسانی بهترین گزینه برای لیزر کردن هستند؟

به طور کلی افرادی که دارای موهای تیره تری هستند میتوانند بیشترین استفاده را از لیزر موهای زائد در تبریز ببرند

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تبریز

شما در جدول زیر می‌توانید اطلاعات دقیقی از دستگاه لیزر موهای زائد در تبریز و همچنین اطلاعات در مورد مرکز تخصصی زیبایی ولیعصر تبریز و همچنین راه های ارتباط با ما و همچنین شماره تماس تلفن برای مشاوره رایگان زیبایی در تبریز را به دست اورید.
شما میتوانید از طریق پیج اینستاگرام و شماره تلفن های با متخصصین زیبایی کلینک ما در ارتباط باشید و از خدمت مشاوره رایگان زیبایی در تبریز بهره مند شوید.

مرکز لیزر در تبریز

تعداد جلسات

شماره تماس

ادرس

لیزر موهای زائد در تبریز

مرکز تخصصی زیبایی ولیعصر تبريز

4 تا 8 جلسه برای کل بدن

09140033442

تبریز خیابان ولیعصر سه راه فرهنگ شهر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.