لاغری در تبریز با دستگاه کرایولیپولیز +عکس

کرایولیپولیز در تبریز در مرکز لاغری ولی عصر تبریز

لاغری در تبریز بهترین جایگزین برای پیکرتراشی در تبریز

لاغری در تبریز با دستگاه کرایولیپولیز یکی از بهترین و جدید ترین روش ها برای لاغری موضعی به شمار می‌آید. ما در مرکز تخصصی لاغری ولیعصر تبریز استفاده از دستگاه کرایولیپولیز و داشتن برنامه تغذیه مناسب را بهترین روش برای رسیدن به لاغری  در تبریز به عنوان جایگزینی برای پیکرتراشی در تبریز و  لیپوماتیک در تبریز  می دانیم.

برای دانستن نکات مفید و لازم برای استفاده از دستگاه کرایولیپولیز، شما می توانید نوشته زیر را مطالعه بفرمایید.

کرایولیپولیز در تبریز چیست؟

کرایولیپولیز از فناوری لیپولیز برای از بین بردن چربی های اضافه بدن استفاده می کند. این روش لاغری بدون نیاز به عمل جراحی است و پ بدون هیچ گونه برش زخم و بخیه باعث از بین رفتن نابود شدن سلولهای چربی در زیر پوست شما می شود.

با اینکه استفاده از لاغری با کمک دستگاه کرایولیپولیز مزایای فراوانی دارد ولی این نکته بسیار ضروری است که استفاده از این دستگاه همراه با خطراتی نیز می‌باشد.

برای شروع باید بدانیم که دستگاه کرایو لیپولیز چیست و از چه روشی برای لاغری استفاده می‌کند.

سازمان غذا و داروی آمریکا یا FDA کرایولیپولیز را یک روش ایمن برای لاغری در تبریز  به شمار می آورد. کرایولیپولیز نسبت به بقیه روش های لاغری مانند پیکرتراشی در تبریز یا لیپوساکشن برتری‌های بسیاری دارد این روش نیاز به عمل جراحی ندارد، تهاجمی نیست و نیاز به زمان مراقبت یا ریکاوری نیز وجود ندارد.

پس از انجام جلسات کار با دستگاه کرایولیپولیز سلولهای چربی نابود شده و صدمه دیده که در اثر منجمد شدن آنها با دستگاه کرایولیپولیز به وجود می‌آید ، بعد از ۲ تا ۳ ماه از بدن خارج می شود استفاده از این دستگاه چربی های در محل انجام دستگاه را بین ۲۰ تا ۴۰ درصد به صورت میانگین کاهش می دهد.

انواع چربی های بدن

در بدن دو نوع چربی مختلف وجود دارد: چربی زیر پوست و چربی های داخلی

 • چربی زیر پوست

چربی زیر پوست بخش عمده‌ای از مجموعه چربی‌های بدن را تشکیل می‌دهد این چربی در زیر لایه پوستی قرار دارد و در تمامی عضلات و اندام های  بدن مانند پهلو ها، بازوها، ران ها، غبغب و …  وجود دارد.

این چربی ها یک بخش ضروری برای بدن انسان به شمار می‌آید ولی وجود مقدار زیادی از آن باعث افزایش خطر بیماری‌های قلبی و دیابت نوع ۲ می شود.

برای مجاسبه چربی های زیر پوست و شاخص توده وزنی (BMI) شما می توانید از این لینک استفاده کنید.
کرایولیپولیز در تبریز باعث ازبین رفتن این چربی های زیر پوستی می شود.

کرایولیپولیز در تبریز بهترین روش لاغری اسان در تبریز
کرایولیپولیز در تبریز بهترین روش لاغری در تبریز و بهترین جایگزین برای پیکرتراشی در تبریز
 • چربی های داخلی

چربی های داخلی ،تعدادی از اندام های اساسی بدن مانند شکم و روده ها و کبد را احاطه کرده اند و هم چنین می توانند در داخل رگ ها نیز وجود داشته باشند.

با این وجود که داشتن چربی های داخلی برای کارایی سالم اندام های اصلی بدن بسیار ضروری است، داشتن مقدار زیادی از چربی های داخلی باعث بیماری هایی مانند مقاومت به انسولین، افزایش فشار خون و باعث به وجود آمدن بیماری های مربوط به قلب خواهد شد.

آیا کرایولیپولیز در تبریز ایمن است؟

سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) استفاده از کرایولیپولیز برای لاغری و کلا روش لیپولیز برای لاغری در تبریز را ایمن برای استفاده طبقه‌بندی کرده است.

در تحقیقاتی که اخیرا منتشر شده است ،مشخص شده است که استفاده از دستگاه کرایولیپولیز برای لاغری قابل اطمینان و ایمن است و نسبت به روش های جراحی برای لاغری مانند لیپوساکشن و یا لیپوماتیک عوارض بسیار کمتر و زمان ریکاوری بسیار کوتاه تری دارد.

ولی به علت جدید بودن این روش و تکنولوژی جدید آن،نسبت به عوارض طولانی مدت استفاده از این دستگاه برای لاغری تحقیق های بسیاری انجام نشده است.

خطرها و عوارض کرایولیپولیز برای لاغری در تبریز

لاغری در تبریز با دستگاه کرایولیپولیز هیچ عوارض شدیدی ندارد  اما شاید بعد از استفاده از آن دچار عوارض خفیفی شوید که شامل

 • درد یا سوزش

پس از انجام جلسات جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز شاهد شما احتمالاً احساس درد خفیف، گزگز کردن و یا سوزش در محل انجام درمان خواهید شد.

این امر به این خاطره است که دستگاه کرایولیپولیز برای نابودی سلول های چربی از منجمد کردن سلولیت ها (چربی ها) استفاده می‌کند و این دمای بسیار پایین می تواند احساس در خفیف  را به همراه داشته باشد.
بر اساس تحقیقی که در سال ۲۰۱۵ بر روی نتایج استفاده ۵۵۴ نفر از افرادی که در طول یک سال از دستگاه کرایولیپولیز استفاده کردند به این نتیجه دست یافته شده است که دردهای پس از انجام جلسات با دستگاه کرایولیپولیز معمولاً بین 3 تا 5 روز از بین خواهند رفت.

 • عوارض پوستی موقتی

در معرض قرار گرفتن پوست با دمای بسیار پایین که در طول جلسات کار با دستگاه کرایولیپولیز می تواند باعث عوارض پوستی خفیفی شود که شامل تغییر رنگ پوست، ورم، زخم شدن پوست، حساس شدن پوست خواهد شد که معمولاً در طول یک هفته از بین خواهند رفت.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای کرایولیپولیز هستند؟

چرا پلیس از بین رفتن بافت های چربی در زیر پوست کمک می‌کند این روش روش مناسبی برای از دست دادن چربی هاست و همچنین از دست دادن کاهش وزن
به همین دلیل کسانی که کاندیدای مناسبی برای استفاده در استفاده از دستگاه کرایو لیپولیز و به صورت کلی بقیه روش های لاغری به کمک فناوری لیپولیز افرادی هستند که می‌خواهند چربی های زیر پوستی خود را که با تمرین های ورزشی از بین نمی روند از دست بدهند همچنین می تواند برای افرادی که چربی های بسیار زیاد و یا دچار به چاقی هستند نیز استفاده شود یک بررسی کلی بر روی بهترین افرادی که نتیجه نتیجه‌های خوب را از استفاده از دستگاه کارتون گرفت نشان داده است که این افراد معمولاً دارای

 • شرایط سلامتی خوب
 • بدون تاریخچه ای از بیماری‌های عصبی
 • مشکلات مربوط به استخوان
 • بذون مشکلات کلیوی

هستند

چه کسانی نباید از کرایولیپولیز استفاده کنند؟

روش موثر برای از بین بردن چربی برای اکثر افراد است ولی برای بعضی از افراد این روش توصیه شده نیست کسانی که بیماری های زیر را دارند نباید از دستگاه کرایولیپولیز استفاده کنند
در طول یک کلاس کار با دستگاه کرایولیپولیز چه اتفاقی می‌افتد
در طول یک جلسه کار با این دستگاه جراح پلاستیکی و تکنسین های دوره دیده با استفاده از یک مرده باعث �هش دمای بدن به زیر ۳۰ در محل‌های چربی ذخیره شده می شود این روش باعث از بین رفتن سلول های چربی که در محل کار با این دستگاه قرار گرفته‌اند خواهد شد و بعد از حداقل دو جلسه کار با این دستگاه این سلول های چربی از بین رفته توسط کبد از بدن دفع میشود

پرسش های متداول

 • قیمت کرایولیپولیز در تبریز در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

کرایولیپولیز در تبریز در سال ۱۴۰۱ جلسه ای بین 1.5 تا 2 میلیون تومان می تواند هزینه دربر داشته باشد.

 • چرا کرایولیپولیز بهترین جایگزین برای پیکرتراشی است؟

کرایولیپولیز به دلیل هزینه کمتر ،کم بودن زمان مراقبت و عاری بودن از هر گونه برش، درد ،خونریزی بهترین جایگزین برای پیکرتراشی در تبریز به شمار می‌آید.

 • چقدر طول می کشد تا نتایج کرایولیپولیز قابل مشاهده باشد؟

معمولاً بعد از از انجام جلسه دوم کار با دستگاه کرایولیپولیز نتایج کار با دستگاه کرایولیپولیز قابل مشاهده می شوند.

مقایسه روش های لاغری در تبریز(کرایولیپولیز و پیکرتراشی در تبریز♥)

روش های لاغری

لیپوماتیک

ابدومینوپلاستی

کرایولیپولیز

استفاده از بی حسی

نیازمند به بی حسی عمومی

نیازمند به بی هوشی عمومی

بدون نیاز به بی حسی

عوارض هنگام عمل جراحی

درد
خونریزی
حساسیت به بیحسی

درد
خونریزی
حساسیت به بیهوشی

بسیار خفیف
احساس سوزن سوزن شدن پوست

عوارض بعد از عمل جراحی

جمع شدن مایعات و خون در زیر پوست
درد
امبولی چربی

جمع شدن مایعات و خون در زیر پوست
درد
عفونت

ندارد

عوارض زمان ریکاوری

قرمزی پوست
خارش پوست

مدت زمان ریکاوری

دو تا سه هفته

یک ماه

زمان ریکاوری ندارد

هزینه

20 میلیون تومان

25 میلیون تومان

هر جلسه یک میلیون و پانصد هزار تومان و نیازمند به انجام حداقل سه جلسه

تاثیر در کاهش وزن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.