لاغری در رشت با دستگاه کرایولیپولیز جایگزین پیکرتراشی در رشت

لاغری در رشت با دستگاه کرایولیپولیز

لاغری در رشت با دستگاه کرایولیپولیز بهترین جایگزین برای پیکرتراشی در رشت

لاغری در رشت با دستگاه کرایولیپولیز چگونه است؟ بهترین کلینیک لاغری در رشت کجاست ؟بهترین کلینیک برای انجام کار با دستگاه کرایولیپولیز در رشت کجاست؟چرا کرایولیپولیز بهترین حایگزین برای پیکرتراشی در رشت است؟

شما پاسخ همه این سوالات را می توانید در مقاله زیر مشاهده بفرمایید.
باتوجه به دشواری و پیچیدگی عمل لیپوماتیک پیکر تراشی در رشت و خطرات و عوارض بسیار بالای این عمل جراحی برای لاغری، کلینیک تخصصی لاغری سایه رشت با همکاری برترین متخصصین زیبایی و همچنین داشتن جدید ترین تکنولوژی ها در عرصه لاغری به خصوص جدیدترین برند دستگاه کرایولیپولیز در رشت ،لاغری سریع و آسان را برای شما عزیزان در شهر رشت بسیار آسان نموده است.
همچنین برای داشتن آخرین اطلاعات در مورد قیمت هر جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز و همچنین مشاوره رایگان با متخصصین زیبایی ما ، شما می توانید با شماره تلفن هایی که در پایین صفحه ذکر شده‌اند تماس حاصل بفرمایید.
اما اول باید بدانیم که دستگاه کرایولیپولیز بر چه اساسی کار می کند، ایمنی آن چقدر است و استفاده از دستگاه کرایولیپولیز در رشت چه خطرات و عوارضی می تواند داشته باشد.
همچنین نتایج کار با دستگاه کرایولیپولیز چه تفاوتی با لاغری با ترواسکالپ در رشت لیپوماتیک در رشت و همچنین بقیه روش های لاغری در کلینیک های لاغری شهر رشت دارد.

مشاوره رایگان لاغری

با متخصص لاغری در رشت

۰۹۱۱۵۶۴۵۰۰۳

رشت ،خیابان نواب . روبه روی داروخانه دکتر کمالی. ساختمان پاسارگارد طبقه سوم. واحد ۱۱ ،

پیکرتراشی در رشت

پییکرتراشی در رشت برای برداشتن چربی شکم و پهلو توسط بهترین دکتر پیکرتراشی در رشت

پیکر تراشی که به آن لیپوساکشن هم گفته می شود، یک نوع عمل جراحی برای از بین بردن چربی اضافه بدن است که می تواند در ناحیه‌هایی مانند پهلوها، شکم ،ران ها و بازوها انجام شود.
در عمل پیکرتراشی در رشت بسته به میزان چربی هایی که جراح زیبایی از بدن خارج می کند ،می توان بین ۶ تا ۹ کیلو کاهش وزن را انتظار داشت.
اما خطرات و عوارض عمل لیپوساکشن در رشت می تواند جدی و طولانی باشد. همچنین دوران نقاهت یا ریکاوری آن طولانی است (بین ۲۰ تا ۳۰ روز)
عوارضی مانند دردهای مزمن، عفونت و همچنین ناهمواری ها در سطح پوست به خصوص در ناحیه شکم می‌تواند از عوارض شایع عمل پیکرتراشی در رشت باشد.

در عمل پیکرتراشی در رشت دقیقا چه اتفاقی می افتد؟

مدت زمان عمل جراحی پیکرتراشی  بسته به هر بیمار متغیر است اما این زمان می‌تواند به این یک تا سه ساعت به طول بیانجامد.
در هنگام عمل جراحی جراح متخصص برش های میلی متری در سطح پوست نقاطی که باید چربی های آنها خارج شوند، ایجاد می کند ابزاری به نام کانولا را از طریق همین برش ها وارد بدن کرده و به وسیله آن شروع به آزادسازی چربی های اضافه از سطح اندام های داخلی بدن می کند.
سپس با استفاده از مکنده ای که بر روی این ابزار متصل است، چربی ها و همچنین خونابه ایجاد شده تخلیه می شود.
اگر میزان چربی های خارج شده از بدن زیاد باشد، امکان دارد که به دلیل مانیتور کردن سطح مایعات بدن شما لازم باشد که یک شب را در بیمارستان بستری بمانید.

همچنین با درخواست بیمار و صلاحدید جراح، متخصص لاغری در رشت می تواند چربی های جدا شده در عمل پیکرتراشی را برای تزریق به بقیه اندام های بدن مانند لب ها ،برای قرینه کردن صورت سینه ها و باسن نیز استفاده کرد.

پیکرتراشی با لیزر در رشت

در یکی از جدیدترین روش های لاغری در رشت، نوع دیگری از عمل پیکر تراشی مشهور شده اند که به نام پیکر تراشی با لیزر در رشت شناخته می شود.
در این روش بعد از قرار گرفتن بیمار در اتاق عمل، با استفاده از لیزر چربی های اضافه بدن نابود شده و سپس توسط مکنده تخلیه میشود. این روش به دلیل هزینه بالا و همچنین نیاز به مهارت بالای بسیار جراح متخصص لاغری در رشت به شدت نایاب و همچنین دارای ریسک های زیادی در هنگام عمل جراحی است و توسط متخصص لاغری در رشت توصیه نمی شود.

عوارض و خطرات پیکرتراشی در رشت

عوارض و خطرات جراحی های لاغری در رشت(پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی) را می توان به دوبخش عوارض کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم کرد.
در مورد عوارض کوتاه مدت می توان به نکات زیر اشاره کرد
افرادی که عمل جراحی را برای لاغری انجام می‌دهند، معمولا در روزهای بعد از انجام عمل احساس درد و ورم را در نواحی که چربی آنها تخلیه شده است احساس می کنند.
متخصص لاغری در رشت برای درد مسکن هایی را تجویز خواهد کرد و نکاتی را برای اینکه چگونه این درد را کمتر کنید خواهد گفت. معمولاً خشکی پوست در محل تخلیه چربی ها بین دو هفته تا یک ماه وجود دارد.
همچنین شما می توانید در این مدت شاهد بی حسی و کبودی در سطح پوست و همچنین احساس خستگی باشید.
همانند بقیه جراحی ها در عمل پیکر تراشی در رشت خطر عوارض مربوط به جراحی نیز وجود دارد.
با اینکه این موارد بسیار نادر هستند اما عمل پیکرتراشی می تواند پیچیدگی هایی مانند

 • خطر عفونت
 • خونریزی در زیر لایه پوستی
 • ایجاد لخته های خون

داشته باشد.
همچنین اگر بیماران دارای بیماری‌های زمینه‌ای مانند ضعیف بودن جریان خون، دیابت و بیماری های مربوط به قلب و ریه ها و کبد داشته باشند، شانس بیشتری برای داشتن این عوارض خواهند داشت.

کرایولیپولیز چیست؟

کرایولیپولیز اسم دستگاهی است که از روش منجمد کردن سلول های چربی و سلولیت ها برای از بین بردن چربی های استفاده می شود که با روش های عادی مانده و یا رژیم‌های غذایی از بین نمی رود.
این دستگاه از فناوری لیپولیز استفاده می‌کند و توسط سازمان دارو و غذای آمریکا یا FDA در سال ۲۰۱۰ مورد تایید قرار گرفته است.
سلول های چربی (سلولیت) سریعتر از پوست بدن منجمد می شود در نتیجه دستگاه کرایولیپولیز با منجمد کردن چربی ها هیچ آسیبی به پوست و بقیه اندام های بدن نمی رساند و بنابر نظرات متخصصین لاغری در رشت موثر ترین روش برای برداشتن چربی شکم در رشت به شمار می آید.

در یک جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز چه اتفاقی می افتد؟

کرایولیپولیز در رشت بهترین جایگزین پیکرتراشی در رشت
کرایولیپولیز در رشت بهترین جایگزین پیکرتراشی در رشت

کرایولیپولیز عمل جراحی نیست و از سوزن و برش در آن استفاده نمی شود. در یک جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز در بهترین کلینیک لاغری تضمینی در رشت، متخصصین ما قسمتی از بدن که چربی های آن ناحیه باید از بین برود را بین پدل(paddle) دستگاه قرار می دهد.
این پدال ها به سرعت چربی ها را سرد کرده و متخصص دستگاه کرایولیپولیز آن را بر روی محل هایی که چربی ها ذخیره شده اند بین ۳۵ تا یک ساعت و ۱۵ دقیقه قرار می دهد. در هر بار کار با دستگاه کرایولیپولیز بین ۲۵ تا ۳۰ درصد سلول های چربی که منجمد شده‌اند از بین می روند.
وابسته به میزان چربی افراد و نظر متخصص لاغری در رشت بین ۳ تا ۴ جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز در رشت برای لاغری مورد نیاز است نتایج نهایی بعد از جلسه دوم میتوانید مشاهده کنید و حتماً باید بین جلسه های کار با دستگاه کرایولیپولیز بین ۱۰ تا ۱۴ روز فاصله زمانی وجود داشته باشد.

آیا کرایولیپولیز بهترین روش برای برداشتن چربی شکم در رشت است؟

کرایولیپولیز بهترین راه برای لاغری و برداشتن چربی شکم در رشت است. این روش توصیه متخصص لاغری در رشت به کسانی است که از دست چربی و یا همان سلولیت ها با تمرین و رژیم های غذایی خلاص نمی شوند.
شما اگر شرایط و بیماری های زیر را دارید باید از کرایولیپولیز خودداری بفرمایید.

 • Cryoglobulinemia : شرایطی که در آن پروتئین های غیر نرمال در خون شما با کاهش دما شروع به ضخیم شدن می کنند
 • Cold urticaria : شرایطی که در آن با قرارگیری در جای سرد روی پوست شما ناهمواری به وجود می آید
 • Paroxysmal cold hemoglobinuria : بیماری که در آن با قرار گرفتن خون شما در دمای منفی و سرد سلول های قرمز خون شما از بین می رود

همچنین کسانی که

 • سرما را نمی توانند تحمل کنند
 • باردار هستند و یا در دوران شیردهی قرار دارند
 • چاقی بیش از حد دارند

نیز باید از کار دستگاه کرایولیپولیز خودداری بفرمایند.
همچنین کرایولیپولیز در نواحی از بدن که دارای

 1. رگهای واریکوسل
 2. مشکلات عصبی
 3. جوش و آکنه

دارند نیز نمی تواند استفاده شود.
از نظر متخصص لاغری در رشت به عنوان بهترین کلینیک لاغری در رشت، دستگاه کرایولیپولیز در رشت می تواند برای لاغری تضمینی در نواحی مانند

 • قسمت زیر چانه
 • شکم
 • پشت
 • پهلو
 • قسمت باسن
 • بازوها

و به خصوص برداشتن چربی شکم در رشت استفاده شود.

به دلیل جدید بودن تکنولوژی و همچنین موثر بودن دستگاه کرایولیپولیز لاغری با استفاده از این دستگاه به عنوان بهترین جایگزین برای روش های لاغری تضمینی در رشت مانند پیکرتراشی در رشت ،مزوتراپی و ترواسکالپ برای برداشتن چربی شکم در رشت شناخته می شود.

مرکز تخصصی لاغری سایه رشت به عنوان بهترین کلینیک لاغری با دستگاه در رشت با در اختیار داشتن جدیدترین دستگاه های کرایولیپولیز و لاغری تضمینی در رشت و و حضور بهترین متخصص لاغری در رشت و همچنین داشتن خدمات مشاوره و ویزیت رایگان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان  در شهر رشت می باشد.

اما برای این که ما بتوانیم مزایای دستگاه کرایولیپولیز را کاملا متوجه شویم باید با مفهوم های انواع چربی در بدن که شامل دو نوع چربی زیر پوستی و چربی های داخلی است آشنا شویم.

چربی های داخلی بدن

پیکرتراشی در رشت با نابودی چربی های زیرپوست تاثیر بسیاری بر لاغری و خوش اندامی شما می گزارد
پیکرتراشی در رشت با نابودی چربی های زیرپوست تاثیر بسیاری بر لاغری و خوش اندامی شما می گذلرد

چربی داخلی چربی هایی است که اندام ها و ارگان های حیاتی بدن را احاطه کرده اند و برای سلامتی و فعالیت های ضروری بدن لازم هستند. البته داشتن مقدار زیادی از چربی های داخلی نیز می تواند موجب بیماری های قلبی و عروقی شود.

چربی های زیرپوستی بدن

اما چربی های زیر پوست شامل چربی هستند که در ناحیه شکم ،پهلوها ،بازوها و زیر چانه در اثر مصرف کالری بیش از حد نیاز جمع می شوند. البته داشتن چربی های زیر پوست نیز در حد متعادلی همواره  لازم است و برای سلامتی بدن به شدت مورد نیاز است.
دستگاه کرایولیپولیز می‌تواند در هر جلسه کار با آن بین ۲۵ تا ۳۵ درصد از این چربی های زیر پوستی را از بین ببرد.

شما برای محاسبه درصد چربی های زیر پوستی بدن می توانید از BMI ( شاخص توده بدنی ) استفاده کنید.

برای لاغری تضمینی در رشت ، وابسته به مقدار چربی هایی که می خواهید از بین ببرید، بین ۲ تا ۴ جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز را متخصص لاغری در رشت برای گرفتن  بهترین نتیجه در برداشتن چربی شکم  تجویز خواهد کرد.

باید این نکته را خاطرنشان کرد که باید بین هر جلسات کار با دستگاه کرایولیپولیز در رشت بین ۱۰ تا ۱۴ روز فاصله زمانی وجود داشته باشد.

عوارض کرایولیپولیز برای لاغری در رشت

کرایولیپولیز در رشت بهترین جایگزین برای پیکرتراشی در رشت
کرایولیپولیز در رشت بهترین جایگزین برای پیکرتراشی در رشت

لاغری به کمک دستگاه کرایولیپولیز به دلیل این که روش تهاجمی نیست و در آن هیچ گونه برش و یا زخمی بر روی بدن بیمار به وجود نمی آید، هیچ گونه عوارض جدی در کوتاه مدت و بلند مدت ندارد.
اما برخی از افراد بعد از انجام جلسات کار با دستگاه کرایولیپولیز در رشت می‌توانند احساس درد خفیف و سوزش و یا حتی احساس گزگز کردن پوست در نواحی که دستگاه بر روی آنها قرار گرفته است داشته باشند.

 • احساس درد خفیف

به این دلیل که در جلسات کار با دستگاه کرایولیپولیز دمای چربی‌های بدن شما به منفی ۲۰ درجه می رسد، این امر طبیعی است که نابودی چربی های زیر پوستی باعث احساس درد خفیف و یا سوزش در محل چربی های اضافه شود.

 • قرمز شدن پوست و ورم خفیف

به دلیل قرار گرفتن پوست در دمای بسیار پایین و جمع شدن خون در زیر پوست این امر طبیعی است که شما سه تا چهار روز در محل هایی که دستگاه کرایولیپولیز بر روی آن قرار گرفته احساس قرمزی پوست و ورم داشته باشید.
طبق آخرین تحقیقات که متخصص لاغری در رشت در مورد روش های لاغری انجام داده ند، استفاده از دستگاه کرایولیپولیز نسبت به بقیه روش های لاغری در رشت مانند پیکرتراشی در رشت بسیار خطرات و عوارض کمتری دارد و زمان ریکاوری و یا مراقبت آن نیز کمتر می باشد.

جمع بندی

همین طور که در مقاله بالا به آن اشاره شد بهترین جایگزین برای عمل پیکرتراشی در رشت می تواند استفاده از دستگاه کرایولیپولیز به عنوان یک تکنولوژی جدیدتر و با نتایج عالی در برداشتن چربی شکم در رشت و با خطرات و عوارض بسیار کمتر و همچنین هزینه کمتر آن نسبت به هزینه بالای جراحی در عمل لیپوساکشن باشد.
مرکز تخصصی لاغری سایر رشت با برخورداری از برترین متخصص لاغری در رشت و همچنین داشتن جدیدترین تکنولوژی های لاغری مانند دستگاه کرایولیپولیز و همچنین مشاوره رایگان لاغری تضمینی در رشت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در شهر رشت و استان گیلان می باشد.

 

پرسش های متداول

 • قیمت کرایولیپولیز در رشت در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

قیمت هر جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز در رشت در سال ۱۴۰۱  2 میلیون تومان است.

 • چرا کرایولیپولیز بهترین جایگزین برای پیکرتراشی در رشت است؟

کرایولیپولیز به دلیل هزینه کمتر ،دادن بهترین نتایج برای برداشتن چربی شکم و عاری بودن از هر گونه برش، درد ،خونریزی بهترین جایگزین برای پیکرتراشی در رشت به شمار می‌آید.

 • چقدر طول می کشد تا نتایج کرایولیپولیز قابل مشاهده باشد؟

معمولاً بعد از از انجام جلسه اول کار با دستگاه کرایولیپولیز، نتایج کار با دستگاه کرایولیپولیز قابل مشاهده می شوند.

 

مقایسه بین روش های پیکرتراشی در رشت و کرایولیپولیز

شما در جدول زیر می توانید مقایسه بین روش های لاغری در رشت که شامل کرایولیپولیز و پیکرتراشی در رشت است، داشته باشید. خاطر نشان کردن این نکته نیز ضروری است که عوارض مربوط به پیکرتراشی در رشت از نکاتی که در در جدول ذکر شده است می تواند بیشتر باشد. به این دلیل که پیکر تراشی در رشت یک عمل جراحی سنگین و پیچیدگی های بسیار به شمار می‌رود که می‌تواند عوارض آن ربط مستقیمی با عملکرد دکتر پیکرتراشی در رشت،متخضض لاغری در رشت و همچنین مراقبت های شما در دوران ریکاوری داشته باشد.

روش های لاغری

کرایولیپولیز در رشت

پیکرتراشی در رشت

قیمت

جلسه ای دو میلیون تومان

بین 30 تا 40 میلیون تومان -وابسته به حق العمل جراح و بیمارستان -

تعداد جلسات

بین دو تا سه جلسه بسته به نظر متخصص

عمل جراحی سنگین>یک روز بستری>ورم داشتن و پوشیدن گن مخصوص به مدت 2 تا 3 هفته>داشتن عوارض بلندمدت

عوارض

ندارد

ورم - درد مزمن - امبولی چربی - خطر عفونت در محل برش های پیکرتراشی

ادرس

خیابان نواب . روبه روی داروخانه دکتر کمالی. ساختمان پاسارگارد طبقه سوم. واحد ۱۱

شماره تماس برای مشاوره رایگان لاغری در رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *