بهترین کلینیک لاغری در ساری،بابل و قائمشهر+عکس4 آذر 1402

لاغری در ساری،بابل و قائمشهر

لاغری در ساری،بابل و قائمشهر با دستگاه کرایولیپولیز + عکس

یکی از بهترین روش‌های لاغری در ساری،بابل و قائمشهر استفاده از دستگاه کرایولیپولیز است که لاغری آسان،کم هزینه و بدون عوارض سخت عمل های جراحی لاغری مانند لیپوماتیک را به ارمغان می آورد.
این روش با استفاده از منجمد کردن سلول‌های چربی زیر پوستی باعث می‌شود که شما در هر جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز بین ۲۵ تا ۳۵ درصد از چربی‌های اضافه بدن خود را از دست بدهید.
شما می‌توانید برای مشاوره رایگان لاغری در ساری،بابل و قائمشهر با شماره‌های 09115223383 تماس حاصل کرده و همچنین با مراجعه به صفحه گالری تصاویر و یا پیج اینستاگرام ما عکس‌های قبل و بعد زیباجویان را مشاهده کنید.

استفاده از کرایولیپولیز بهترین روش برای لاغری در ساری،بابل و قائمشهر است و هرساله هزاران نفر در سرتاسر دنیا از این روش برای رسیدن به اندام ایده آل و برداشتن چربی های اضافه به خصوص در ناحیه شکم استفاده می کنند.

این روش سالهاست که توسط FDA (سازمان غذا و دارو آمریکا) تایید شده و ایمنی آن مورد تایید قرار گرفته است‌.
استفاده از دستگاه کرایولیپولیز برای لاغری یک روش غیر تهاجمی بوده و در آن هیچگونه نیازی به برش و ایجاد زخم برای تخلیه چربی ها از بدن نیست.

کرایولیپولیز با استفاده از منجمد کردن چربی ها در زیر پوست به نابودی سریع آنها کمک کرده و این نابود شده توسط بدن رفع می شوند.
معمولاً در استفاده از این دستگاه بسته به میزان چربی هایی که می خواهید از دست بدهید و با مشاوره متخصص لاغری بین ۲ تا ۳ جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز نیاز است. همچنین ذکر این نکته این سری باشد که بین هر دسته کار با دستگاه کرایولیپولیز باید بین ۷ تا ۱۰ روز فاصله زمانی وجود داشته باشد.

معمولاً در استفاده از دستگاه کرایولیپولیز هیچ گونه عوارض جدی و دردناکی وجود ندارد اما در کمتر از ۵ درصد از موارد می توانید احساس قرمزی و بی حسی در مکان هایی که دستگاه بر روی آنها قرار گرفته و چربی آنها را نابود کرده است داشته باشید که این امری طبیعی است.

هر جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز بسته به میزان چربی هایی که می خواهید از دست بدهید و نظر متخصص لاغری در ساری بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه به طول می‌انجامد.
استفاده از دستگاه کرایولیپولیز برای لاغری در ساری،بابل قائمشهر یکی از کارآمدترین و موثر ترین روش برای از دست دادن چربی های ناخواسته که با رژیم های غذایی و تمرین های ورزشی از بین نمی روند است.

سوالات متداول

 • هزینه هر جلسه لاغری با دستگاه کرایولیپولیز در ساری در سال 1402 چقدر است؟

هزینه هر جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز در ساری در سال 1402دو میلیون تومان باشد.

 • آِیا کرایولیپولیز بهترین روش لاغری است؟

کرایولیپولیز بر اساس نظرات افرادی که عمل جراحی شکم در ساری را انجام داده اند، به دلیل هزینه کمتر ،کم بودن زمان مراقبت و عاری بودن از هر گونه برش، درد ،خونریزی بهترین جایگزین برای لیپوماتیک در ساری به شمار می‌آید.

 • چقدر طول می کشد تا نتایج کرایولیپولیز قابل مشاهده باشد؟

معمولاً بعد از از دو تا سه هفته و بعد از انجام دادن جلسه دوم کار با دستگاه  نتایج لاغری با دستگاه کرایولیپولیز قابل مشاهده می شوند.

آیا کرایولیپولیز عوارض دارد؟

براساس تحقیقات مرکز جراحان زیبایی آمریکا نمی تواند هیچ گونه عوارض پوستی داشته باشد اما احساس بی حسی در محل کار با دستگاه کرایولیپولیز شایع است و می تواند تا ۱۰ روز ادامه داشته باشد.

عوارض استفاده از دستگاه کرایولیپولیز برای لاغری در ساری بابل و قائمشهر می تواند شامل

 • دردهای خفیف
 • قرمز شدن پوست
 • اسهال
 • سفتی پوست
 • گرفتگی عضلات
 • حالت تهوع
 • حالت بی حسی
 • ورم

باشد.

عوارض در محل انجام  استفاده از دستگاه احساس می‌شود و این عوارض موقتی هستند و در طول چند هفته از بین میی روند.

درد و ناراحتی بعد از انجام با دستگاه کرایولیپولیز می تواند تا ۳ روز بعد از انجام کار با دستگاه کرایولییپولیز در ساری،بابل و قائمشهر ادامه داشته باشد.

سوالات متداول

 • هزینه هر جلسه لاغری با دستگاه کرایولیپولیز در ساری در سال 1402 چقدر است؟

هزینه هر جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز در ساری در سال 1402دو میلیون تومان باشد.

 • آِیا کرایولیپولیز بهترین روش لاغری است؟

کرایولیپولیز بر اساس نظرات افرادی که عمل جراحی شکم در ساری را انجام داده اند، به دلیل هزینه کمتر ،کم بودن زمان مراقبت و عاری بودن از هر گونه برش، درد ،خونریزی بهترین جایگزین برای لیپوماتیک در ساری به شمار می‌آید.

 • چقدر طول می کشد تا نتایج کرایولیپولیز قابل مشاهده باشد؟

معمولاً بعد از از دو تا سه هفته و بعد از انجام دادن جلسه دوم کار با دستگاه  نتایج لاغری با دستگاه کرایولیپولیز قابل مشاهده می شوند.

 

مشاوره رایگان لاغری

با متخصصان کلینیک لاغری پردیس ساری

09115223383

09118281748

01133114847

کرایولیپولیز

1.کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی بوده و هیچ گونه درد،ورم،جای زخم بر جای نمی گذارد و هیچگونه عوارض کوتاه مدت و یا طولانی مدت ندارد.2.هزینه ی بسیار مناسب آن نسبت به لیپوماتیک_جلسه ای یک میلیون و پانصد هزار تومان و معمولا نیاز به انجام سه جلسه _3.نیازی به دوران نقاهت و ریکاوری نیست و شما می توانید پس از جلسه های استفاده از دستگاه کرایولیپولیز به کار های روزانه خود ادامه دهید.4.در هر بار استفاده از دستگاه کرایولیپولیز بین 25 تا 30 درصد چربی های ناحیه از بین می روند.5. کرایولیپولیز قابلیت استفاده برای از بین بردن تمامی چربی های بدن در نقاط مختلف را دارد.

 

 

هزینه کرایولیپولیز برای لاغری در ساری،بابل و قائمشهر

کرایولیپولیز در بهتریین کلینیک لاغری در ساری،بابل و قائمشهر و بهترین جایگزین لیپوساکشن در ساری

هزینه هر جلسه استفاده از دستگاه کرایولیپولیز برای لاغری در کلینیک تخصصی لاغری پردیس ساری به عنوان بهترین کلینیک لاغری در ساری دو میلیون تومان می باشد و بنابر نظر متخصص لاغری حاضر در کلینیک بین ۲ تا ۴ جلسه کار با دستگاه کرایولیپولیز برای رسیدن به بهترین نتایج و از دست دادن چربی های شکم نیاز است.

لازم به ذکر است که باید بین هر جلسه در کار با دستگاه کرایولیپولیز بین ۱۰ تا ۱۴ روز فاصله زمانی وجود داشته باشد.
کلینیک لاغری پردیس ساری با برخورداری از بهترین و جدیدترین تکنولوژی های لاغری (جدیدترین دستگاه های کرایولیپولیز ) و برخورداری از بهترین متخصصین عرصه لاغری و به عنوان یکی از بهترین کلینیک های لاغری در ساری،بابل قائمشهر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

 

برای کمتر کردن عوارض بعد از استفاده از دستگاه کرایولیپولیز چکار باید کرد؟

شما میتوانید برای استفاده بهتر و موثرتر از دستگاه کرایولیپولیز و کم کردن درد و ناراحتی  بعد از جلسات کار با دستگاه کرایولیپولییز در ساری،بابل و قائمشهر از تکنیک های زیر استفاده کنید

 • تنفس عمیق و مدیتیشن
 • تمرین های سبک
 • کمپرس آب گرم
 • ماساژ محل درمان

شما می توانید برای لاغری در ساری، بابل، قائمشهر از دستگاه کرایولیپولیز استفاده کرده و به اندام دلخواه خود برسید.

جمع بندی

کلینیک لاغری پردیس ساری به عنوان بهترین کلینیک لاغری در ساری،بابل و قائمشهر با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های لاغری مانند دستگاه کرایولیپولیز و حضور برترین متخصص لاغری در ساری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در استان مازندران به خصوص شهرهای ساری،بابل و قائمشهر می باشد.
شما می توانید با تماس با شماره تلفن هایی که در بالا ذکر شد از خدمات مشاوره رایگان لاغری استفاده کنید.

همچنین شما می‌توانید با حضور در گالری تصاویر عکس های قبل و بعد استفاده از دستگاه کرایولیپولیز برای لاغری در ساری،بابل و قائمشهر زیباجویان را مشاهده بفرمایید.
همچنین با حضور در پیج اینستاگرام ما که به عنوان پیج دکتر لاغری در ساری شناخته می‌شود، ارتباط مستقیمی با متخصصین لاغری کلینیک ما که به عنوان بهترین کلینیک لاغری در ساری،بابل و فائمشهر شناخته می شود ،داشته باشید.

مقایسه روش های لاغری در ساری( ابدومینوپلاستی و کرایولیپولیز♥ و لیپوماتیک)

روش های لاغری

لیپوماتیک

ابدومینوپلاستی

کرایولیپولیز

استفاده از بی حسی

نیازمند به بی حسی عمومی

نیازمند به بی هوشی عمومی

بدون نیاز به بی حسی

عوارض هنگام عمل جراحی

درد
خونریزی
حساسیت به بیحسی

درد
خونریزی
حساسیت به بیهوشی

بسیار خفیف
احساس سوزن سوزن شدن پوست

عوارض بعد از عمل جراحی

جمع شدن مایعات و خون در زیر پوست
درد
امبولی چربی

جمع شدن مایعات و خون در زیر پوست
درد
عفونت

ندارد

عوارض زمان ریکاوری

قرمزی پوست
خارش پوست

مدت زمان ریکاوری

دو تا سه هفته

یک ماه

زمان ریکاوری ندارد

هزینه

20 میلیون تومان

25 میلیون تومان

هر جلسه یک میلیون و پانصد هزار تومان و نیازمند به انجام حداقل سه جلسه

تاثیر در کاهش وزن

 

2 thoughts on “بهترین کلینیک لاغری در ساری،بابل و قائمشهر+عکس4 آذر 1402

  • admin says:

   سلام
   شما می توانید برای لاغری تضمینی در ساری از دستگاه کرایولیپولیز استفاده کنید.
   با استفاده از دستگاه کرایولیپولیز در 3 تا 4 جلسه شما می توانیید بین 35 تا 45 درصد از چربی های اضافه را از بین ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *